wtorek, 6 marca 2012

"Dziękuję Ci, że JESTEŚ"

To temat wyzwania #5 w Szufladzie.
Oto jedyna wytyczna do zadania: "Stwórz coś, co mógłbyś podarować przyjacielowi, ot tak, bez okazji. I rzeczywiście mu to podaruj!!!"

A oto co wymyśliłam dla mojej Kochanej Przyjaciółki :) jako, że zaraziła mnie scrapowaniem:

WYZWANIOPIS
to notes, w którym moja Przyjaciółka będzie zapisywała sobie wyzwania do scrapowania :)

 Okładka - jeden wzór lecz w dwóch kolorach Papermania Confetti; kolorowy papier na przodzie notesu jest podklejony na taśmie montażowej. Złota naklejka ramka, kwiatek 3D (prosto z Kaufladu ;) ), z tyłu kwiatuszki tekstylne (ładnie tuszują małą niedoskonałość ;) ) oraz cytat "Przyjacielem jest ten, kto wie wszystko o Tobie i nie przestaje Cię kochać"
 Okładka wewnątrz z przodu - papier: Papermania Capsule Collection Verde Paper Pack by Tina Higgins; jasno-zielony papier z cytatem "Przyjaciel potrafi zamienić pustynię w rozkosznie kwitnący ogród" i różne kwiatuszki: tekstylne, ażurowe, scrapkowe.

i okładka wewnątrz z tyłu : również papier Papermania Capsule Collection Verde Paper Pack by Tina Higgins i scrapowe stokrotki.

Zanim dodałam go na bloga i zgłosiłam do wyzwania Szuflady prezencik wręczyłam Przyjaciółce, przyznajcie sami, że w odwrotnej kolejności nie byłby niespodzianką :D

ozdobiłam notes Herlitza ;
wręczyłam Inusi, z którą przyjaźnimy się już 27 lat :D

1 komentarz: